Ponad 17 lat na rynku

"MOTO-TOP" S.C. Adam Dukała, Katarzyna Kulig

Motocykle używane z gwarancją
Profesjonalny serwis.

O nas

O Firmie

Nasze Referencje

Grzegorz
Grzegorz

Moja Przygoda z Moto-Top trwa tak długo, jak istnieje firma. Pamiętam, jak dziś, moją pierwszą Hondę Transalp, którą wypatrzyłem w Moto-Top. Wahałem się nad wyborem, gdyż wiele maszyn było do wyboru. Po Rozmowie z Panem Adamem bylem już pewny, że jak na pierwszy motocykl będzie to Transalp… Nie minelo wiele czasu, a już ponownie zawitałem do Moto-Top po kolejny motocykl, wybór padł na Hondę CBR, wszystko przygotowane profesjonalnie zapięte na ostatni guzik. Gdziekolwiek bylem w trasie, cieszyłem się bezawaryjną jazdą. Przejechałem kilka tysięcy kilometrów zdobywając doświadczenie aby móc przesiąść się wkrótce na Hayabuse, która też była profesjonalnie przygotowana przez firmę Moto-Top. I tak moja przygoda z Moto-Top trwa do dziś, serwisuje kolejną maszynę Suzuki Hayabuse i będę serwisował wszystkie.

Wszystkim polecam usługi Pana Adama i Pani Kasi, którzy profesjonalnie dbają o każdy centymetr motocykla, fachową obsługę od serwisu po dobór ubrania.

Krzysiek
Krzysiek

Dzień dobry. Z usług firmy Moto-Top, reprezentowanej przez Panią Katarzynę i Pana Adama, korzystam od 2012 roku. Niby niedługo, ale za to jak intensywnie&hellp; Honda Hornet, Honda Transalp, Yamaha FJR 1300, Kawasaki Estrella 250, Kawasaki ZRX 1100 a obecnie Honda CBR 600 :) Każdy z ww motocykli został zakupiony w Moto-Top, tam też były serwisowane.

Ponieważ to tylko maszyny, zdarzały się również awarie. Tu za każdym razem uruchamiana była gwarancja i najczęściej od ręki, bez zbędnych dyskusji, motocykl był naprawiany bez dodatkowych kosztów po mojej stronie.

Zdarzyło się również, że przemierzając bieszczadzkie trasy potrzebowałem zdalnej konsultacji w temacie awarii motocykla kolegi - mimo późnej pory, otrzymałem od Pana Adama fachową pomoc.

Po każdej usłudze serwisowej, otrzymuję informację o kondycji motocykla, stanie opon, klocków, napędu itp. Wszystko to powoduje, że z perspektywy czasu uważam, że nie kupowałem maszyn tylko tzw. święty spokój. A wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze z strony Pani Katarzyny, Pana Adama i całej ekipy Moto-top :)

Jan
Jan

Po wielu latach wróciłem do jeżdżenia motocyklem, kupiłem chińczyka, pojeździłem sezon i zacząłem rozglądać się za moim młodzieńczym marzeniem. Przeglądałem różne aukcje i strony firm oferujących motocykle, odwiedziłem pana, który sprzedawał same "nówki nieśmigane", powiedział, że mu zauroczyłem motocykle - jeden nie chciał odpalić, drugi szarpał, z trzeciego lała się benzyna z pod filtra powietrza. Pomyślałem, że dam spokój z używanym i wtedy trafiłem na stronę MOTO-TOP.

Obserwowałem ponad pół roku jaki jest obrót, co jest sprzedawane i za ile, poczytałem opinie, aż doszedłem do wniosku, że od nich kupię motocykl.

Wybrałem Hondę VT 750 C2 rocznik 2007 i zatelefonowałem. Kiedy usłyszałem w słuchawce głos Pani Katarzyny od razu wiedziałem, że nie muszę nawet oglądać motocykla. Korespondencyjnie załatwiliśmy wszystkie formalności, w czerwcu odebrałem przesyłkę od kuriera a w lipcu 2017 r. zarejestrowałem moją Hondzię.

Do grudnia tegoż roku przejechałem bezawaryjnie i z bananem na twarzy kilka tysięcy km. Po przekroczeniu 18000 km zrobiłem przegląd w firmie HONDA Moto Joker w Częstochowie, ponieważ do Krakowa mam ponad 200 km., motocykl jest w dobrej formie. Właśnie zaczął padać śnieg, wyjąłem akumulator i czekamy do wiosny, mam nadzieję, że rychłej.

Dziękuję całej ekipie MOTO-TOP za rzetelność i motocykl, którym bez obaw mogę wyjechać w trasę.

Bogdan
Bogdan

Serwis na medal. Dotąd nie zawiodłem się. Tylko te terminy :( Ale uważam, że lepiej poczekać i naprawić. Niż mieć od ręki, zepsute. Ufam Panu Adamowi.

Daniel
Daniel

Z firmą Moto Top mam romans od wielu lat… kupowałem, zamieniałem, serwisowałem… i kilka lat temu "wyhaczyłem" okazję w tej firmie: Hondę Hornet 900 - nazywany Panem "nikt"… niedoceniany myśliwiec na dwóch kołach… na Wielickiej 207 pojawił się taki egzemplarz tego modelu w stanie fabrycznym… nie mogłem tego przepuścić… i tak bujam się nim po całej Europie do dzisiaj…

Jacek
Jacek Maziarka

Maj 2008 rok. Nareszcie decyduje się na pierwszą wizytę w Moto-Top-ie. Myślę, pewnie kolejny komis sprzedający zajechane motocykle. Oglądam i wyłapuję jednym uchem rozmowę którą prowadzą dwaj stateczni panowie ...wiesz jak chcesz pewny motocykl, to tylko u Adama…,…wiesz, do sewisu to tylko do Adama.…,…jak chcesz spać spokojnie to kup w Moto-Top…,…byłem u 3 magików ale tylko Adam potrafił naprawić…,…słuchaj, dostałem jeszcze rabat na kask…,…a mój sprzęt miał jeszcze książkę serwisową…

Stoję i patrzę, mechanik zakłada tablicę rejestracyjną a opiłki które pozostały po wierceniu otworów zbiera szczotką na łopatkę!!!!!! No w domu tak nie sprzątam!!!!!!!

17-go maja 2008 wyjeżdżam z firmy Suzuki Banditem, przejechałem bez problemu 27 tyś.

16-go maja 2009 roku, wyjeżdżam z firmy Hondą Varadero. Cieszę, a raczej cieszymy się razem z żoną przez cały czas bezawaryjną jazdą.

Jaki kupię nastepny motocykl????? Tego nie wiem. Wiem, że będzie to napewno w MOTO-TOP-ie. Pozdrawiam, polecam. Nie zapomniałem o pani Kasi, wszystko jak wyżej

Maziarka Jacek Honda Varadero

Zenon
Zenon

Jeżdżę motocyklami już 49 lat. Przypadkowo trafiłem do Moto-Top, kupiłem "cebulkę" (Honda CB 500) używana z przebiegiem 18000km. Było to w 2007 roku.

Jestem bardzo zadowolony z obsługi serwisowej, a serwisuję od początku, można powiedzieć od dnia zakupu. Pan Adam jest kompetentnym i uzdolnionym mechanikiem, można być pewnym dokładnej i fachowej obsługi. Przykładem może być to, że mam na liczniku 78000km bezawaryjnej jazdy, oczywiście pilnuję terminów serwisowych.

Pani Katarzyna w sklepie stara się o zadowolenie klientów, jeżeli nie ma części u siebie to wyszukuje przez internet, a kiedy i to nie daje rezultatów wsiada w samochód i przywozi (prawdopodobnie obdzwania wcześniej sklepy i hurtownie motocyklowe).

Całkowicie zgadzam się z opiniami innych komentatorów i niewiele więcej mogę dodać. MOTO-TOP TO JEST TO!!!

Jacek
Jacek

Do Moto-Topu trafiłem przez przypadek. Chyba jak znaczna część kupujących. Ale już po pierwszej rozmowie z Panem Adamem byłem przekonany, że to właśnie tam chcę kupić dla siebie motocykl, (wybór padł na smukłego choppera), po który jechałem 230 km. I choć trochę to wszystko trwało (z przyczyn obiektywnych), dziś śmigam bezpiecznie i bezawaryjnie swoim Drag Starem żałując tylko jednego, że do serwisu mam tak okropnie daleko…:)

Cezary
Cezary

Referencje…Jak napisać referencje Przyjaciołom…Zaprzyjaźnij się z Nimi tak jak ja, 10 lat temu, po prostu. A jak się nie zaprzyjaźnisz, to nie narzekaj, że termin serwisu jest za miesiąc.

Grzegorz Stachowicz
Grzegorz Stachowicz

Jestem motocyklistą z miasta oddalonego 160 km od Krakowa. Jest rok 1996 może 95. W pewnej krakowskiej firmie kupuję używany motocykl Yamaha fzx 750 fazer. Dojeżdżając 160 kilosów serwisuję motor w tej firmie. Pracuje tam mechanik który swoją wiedzą, rzetelnością i konkretnym podejściem od razu wzbudza zaufanie. Zapamiętuję go. Potem 10 lat przerwy w jeździe…

Jest rok 2009. Wracam do życia :-) Kupuję leciwą ale śliczną Hondę NTV 650 Revere. Przeglądam internet i trafiam na firmę Moto-Top. I kogo widzę? Pana Adama, mechanika którego zapamiętałem z epoki Fazera… I żebym znowu miał jeździć te 160 km to już wiem kto będzie serwisował mój sprzęt :-) Pozdrawiam !

Filip Mastalerz
Filip Mastalerz

Moto-Top poznałem dzięki mojemu bratu, który namówił mnie na serwisowanie u nich motocykla i co? Nie żałuje i jestem pewien, że każdy motocykl kupiony w Moto-Top, czy też gdzie indziej, będę oddawał w ręce Pana Adama i jego załogi. Oddając w ich ręce swoją "ukochaną" możecie mieć pewność, że zostanie rewelacyjnie dopieszczona:) Naprawdę polecam usługi Moto-Top, firma jakich mało na rynku.

Marcin Osikowicz
Marcin Osikowicz

Z mechanikami motocyklowymi jest jak z lekarzami pierwszego kontaktu. Przywiązujesz się. Adama Dukałę znam od ładnych kilku motocykli, bo lata się tutaj nie liczą. Liczą się Suzuki, KTM'y, Hondy, Yamahy. To jest miara motocyklowego doświadczenia.

Podstawową cechą Adama rzutującą na prowadzony przez niego biznes jest pedanteria. Zwróćcie uwagę na ułożenie narzędzi, na czystość wykładziny. Tak samo dokładnie będzie potraktowany Wasz motocykl. Bo Adam tak musi, inaczej się dusi.

Dokładność i doświadczenie - te cechy sprawiają, że jeśli kupuję używany motocykl, proszę Adama, żeby go sprawdził. Kiwa głową – kupuję. Kręci – nie kupuję. Ale jeśli kupuję motocykl od Adama, to już go nie muszę sprawdzać. Jak on mówi, że motor jest dobry, to znaczy że jest dobry.

Bo kupując używany sprzęt płacę głównie za brak przyszłych kłopotów. A że drogo? "Nie ma w Polsce obowiązku jazdy na motocyklu", powtarzam za każdym razem, kiedy uiszczam rachunek.

Jedyna wada Adama jako mechanika bierze się z tych samych cech, co zalety. Jeśli z jakichś powodów interesy właściciela i motocykla są sprzeczne, Adam zawsze staje po stronie maszyny. Protesty kwituje wzruszeniem ramion, bo przecież "nie ma w Polsce obowiązku jazdy na motocyklu".

Marcin Gorgoń
Marcin Gorgoń

Jestem motocyklistą mniej więcej tak długo, jak długo istnieje firma MOTO-TOP. Tutaj kupiłem mój pierwszy motocykl. Drugi i następny również. Fachowość i kompetencja tej ekipy ale też ogólna atmosfera :-) sprawiły, że myśląc o zakupie kolejnych maszyn, z góry i nierozerwalnie kojarzę je z MOTO-TOP. Serdecznie polecam usługi tej firmy - zwłaszcza tym, którzy cenią rzetelność.

Krzysztof Kędzior
Krzysztof Kędzior

Witam! Jestem posiadaczem PAN EUROPEANA ST1100 kupionego w Moto-Top. Jest to mój trzeci motor kupiony w tej firmie i na pewno nie ostatni. Tą drogą chcę podziękować za profesjonalizm i fachową obsługę p. Kasi i p. Adamowi. oraz mechanikom dzięki którym jeżdżę bezpiecznie. Polecam tę firmę.

Marcel
Marcel

Witam. W Moto-Top kupiłem dwa motocykle CBR 600f oraz X 11. Za każdym razem była to dobra decyzja, jeżeli miałbym kupować trzeci motocykl, także trafiłbym do Nich. Nie chodzi tu tylko o rzeczowe i fachowe podejście pana Adama Dukały, czy uprzejmość i wielką cierpliwość pani Kasi ale także o pewność, która jest gwarantowana przez jakość usług, które wykonuje firma. Pozdrawiam

Grzegorz Naciuk
Grzegorz Naciuk

Swój motocykl wypatrzyłem w ofercie Moto-Topu. Oferowany CB600F Hornet po oględzinach okazał się być pewnym sprzętem, po pełnym przeglądzie, ze wszystkimi wymaganymi dokumentami, tłumaczeniami, badaniami etc, więc z zakupem nie zwlekałem zbyt długo, zwłaszcza że "na dokładkę" dostałem spory rabat na kask.

Po ponad rocznej eksploatacji stwierdzam, że to był świetny wybór - lepiej nie można było trafić. Przejechałem Hornetem pół Europy i nie doświadczyłem żadnych problemów, co często jest bolączką tzw. "super okazji", czy motocykli o stanie "igła".

Jeśli będę nosił się z zamiarem zmiany motocykla, na pewno zwrócę się do Moto-Topu po ofertę. Wolę dorzucić 10-15% w porównaniu do wyżej wspomnianych "mega okazji" i mieć święty spokój.

Krzysiek Mucha
Krzysiek Mucha

Gdzie kupić motocykl? W MOTO-TOP. Gdzie serwisować motocykl? W MOTO-TOP. Adam serwisuje moje motocykle od 14 lat. Różne marki. Robi to lepiej niż ASO.

Kupiłem motocykl w MOTO-TOP, mój brat kupił motocykl w MOTO-TOP, moi koledzy kupili motocykle w MOTO-TOP i każdemu, kto chce kupić pewny motocykl polecałem i będę polecał - MOTO-TOP.

Profesjonalny sprzedawca Pani Katarzyna, profesjonalny serwis na czele, którego siła spokoju Adam. Pewny motocykl. Polecałem i będę to robił.

Tomasz Kapecki, architekt
Tomasz Kapecki, architekt

W zasadzie przedmówcy powiedzieli już wszystko. Dodam od siebie, że ja kupiłem dwa motocykle w MOTO-TOP (aktualnie CBF 600) i każdy kolejny zakup będzie tylko u Pana Adama, któremu jestem wdzięczny za cierpliwość, dużą wytrzymałość psychiczną na moją upierdliwość podczas zakupów i w czasie wizyt serwisowych.

Profesjonalizm, fachowość i terminowość to to, co cenię najbardziej w MOTO-TOP, a potem zostaje już tylko czysta radość z jazdy i świadomość, że jeździ się motocyklem w 100% sprawnym i bezpiecznym.

MOTO-TOP to nie tylko sklep z serwisem motocykli, czasami wpadam w sezonie na motocyklu niezapowiedziany, przy okazji, jak do znajomych…i też to znoszą.

Gorąco polecam bo to jedyne takie miejsce w Krakowie, gdzie motocykl jest pasją a nie obowiązkiem.

Tomasz Schimscheiner
Tomasz Schimscheiner

Jeżeli chcesz kupić motor z pewnej ręki - Moto-Top.
Jeżeli już go tam kupiłeś i chcesz żeby ktoś o niego dbał jak o twoje własne "dziecko" - Moto-Top.
To znakomite miejsce dla tych, co zaczynają przygodę z motorem. Dla tych, co już wiedzą, co to jest motor i dla tych, którzy chcą tę przygodę przeżyć i nie wiedzą, od czego zacząć. Moja znajomość z nimi trwa od czasu, gdy kupiłem u nich mój pierwszy i jak na razie jedyny motor.
Pełne zaufanie. Znakomity serwis. Świetna obsługa. Po prostu fachowo i uczciwie.

Paweł Wichur, lat 41, menedżer
Paweł Wichur, lat 41, menedżer

Rok 2003. Czynny powrót do zaszczepionej prawie 20 lat temu motocyklowej pasji. "Motorem" powrotu jest Honda CX 500 rocznik 79, kultowy sprzęt o niezapomnianym brzmieniu silnika i wyśmienitym prowadzeniu.
Ze względu na swój wiek maszyna wymaga starannej obsługi i troski właściciela. Pocztą pantoflową sprawdzam opinie na temat poziomu obsługi technicznej i co równie ważne, cen za usługi w krakowskich serwisach. Wynik jest jednoznaczny - Moto Top , Ojcowska 103. Rzetelni, profesjonalni, znający swój fach od podszewki i dowodzeni przez sympatycznego, choć do bólu poważnego (w zakresie techniki motocyklowej) Adama Dukałę.
Rok 2007. Jak zwykle na wiosnę wiercę się w fotelu snując "motocyklowe" plany. Przy okazji kolejnego serwisu CX'a wpadam do Moto-Top. Mój wzrok ląduje na czarnym XJR 1200 - w sam raz dla czterdziestolatka. Nie zastanawiam się długo, kupuję, a zaraz potem planuję swój pierwszy zagraniczny wyjazd.
Wszystko udało się perfekcyjnie - 2500 km, Słowacja, Węgry, Austria, Czechy.
Dzisiaj moje wysokie oceny Moto-TOP zbiera zarówno w zakresie serwisu jak i sprzedaży używanych motocykli - Trzymajcie tak dalej !!!
Gorąco polecam !!!!!

Marcin Gorgoń
Marcin Gorgoń

To drugi motocykl kupiony przeze mnie w MOTO-TOP. Jak dotąd. Następne też będę kupował tutaj. To fachowcy, do których wiedzy i kompetencji mam pełne zaufanie i szacunek. Poza tym zawsze dotrzymują słowa, a to nie często można dziś o kimś powiedzieć. Serdecznie polecam usługi MOTO-TOP.

Łukasz Niezgoda, lat 27, student
Łukasz Niezgoda, lat 27, student

Jeżdżę od 11 lat (aktualnie CBR 954). Z usług pana Adama Dukały korzystam od lat 6 i mam zamiar przez kolejne 60. Jeśli chodzi o motocykle, jestem naprawdę bardzo wybredny i drobiazgowy, wszystko musi chodzić jak w zegarku i dobrze że trafiłem na człowieka który ma identyczny pogląd na tą sprawę i w tym co robi jest aż za dokładny (w absolutnie dobrym znaczeniu tego słowa).
To już czwarty motor, który serwisuje u pana Adama i drugi zakupiony bezpośrednio u niego. Z motocykli i serwisu jestem w 200% zadowolony-nic dodać nic ująć.

Dodaj swoją opinię

Motocykle w ofercie:

motocykl Yamaha XTZ 700 Tenere

Yamaha XTZ 700 Tenere

2020 r., 26 487 km

Cena: 45 200 zł

Zobacz szczegóły »

motocykl Kawasaki ER ER-6F ABS

Kawasaki ER ER-6F ABS

2011 r., 30 391 km

Cena: 18 600 zł

Zobacz szczegóły »

motocykl Honda CBR 600F PC-35

Honda CBR 600F PC-35

2000 r., 24 946 km

Cena: 13 200 zł

Zobacz szczegóły »

motocykl Honda VFR 750F model 1

Honda VFR 750F model 1

1986 r., 11 746 km

Cena: 10 400 zł

Zobacz szczegóły »

Serwisuj mądrze

W trakcie sezonu motocyklowego prosimy naszych Klientów o wcześniejsze rezerwowanie terminu serwisu a "grubsze" naprawy najchętniej wykonujemy zimą. Dzięki temu można cieszyć się jazdą motocyklem od pierwszych wiosennych dni.
O naszym serwisie >>

Wymień motocykl

Jeśli stwierdzisz, że nie kupłeś u nas właściwego dla siebie modelu, albo jego moc już nie jest wystarczająca, możesz go wymienić lub oddać w komis!
Skontaktuj się z nami >>